Paar vazen. Nanking. 20ste eeuw. Geglazuurd en gekrakeleerd aardewerk. Famille rose decor.
Description EN
Pair of vases. Nanking. 20th Century.
Azure blue glazed earthenware.
Famille rose decor.
Beschrijving NL
Paar vazen. Nanking. 20ste eeuw.
Geglazuurd en gekrakeleerd aardewerk.
Famille rose decor.
Description FR
Paire de vases. Nanking. 20ème siècle.
Faïence émaillée et craquelée.
Décor aux émaux de la Famille rose.
Size: H.: 35.5 cm
Description EN
Famille rose decor.
Beschrijving NL
Famille rose decor.
Description FR
Size: H.: 35.5 cm