LOT 118
verguld bronzen zakkroon versierd met reliëf van acanthusbladmotieven, kransen en guirlandes, geheel behangen met geslepen kristallen kralen en pegels, 19e eeuw, h. 107 cm -gemeten exclusief ketting, elektrisch ingericht-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum