LOT 87
Episcopus,I.
Lugunensis, opus eruditissimum, in quinq. libros. Basel, Eusebius Episcopus & Erben 1571. Flex. Prgt. d. Zt. (dat. 1582). (Best., leicht berieb.).
14 Oct 2021
Germany, Pforzheim