LOT 79
kastanjehouten tafel rustend op 8 ronde zuilen met gestoken kapitelen, Zuid-Europa, 19e eeuw, h. 81, bladmaat: 141 x 88
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum