LOT 14
FAMILJEBIBEL MED GULDKORS 18K
Bröderna Lagerström AB, 1967. Med illustrationer av bl.a. Gustave Doré. Korsets mått 9,2x6,1 cm, tjocklek 2 mm, stavbredd 11 mm. Etui med repor och fläckar.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona