LOT 33
GOLVVAS
Glas med gulddekor. 1900-talets mitt. Höjd 41 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona