LOT 64
Amédée Cortier (1921-1976)
Groen, zwart, 1972.
Acrylique sur toile.
Signée et datée au dos.
Acrylverf op doek.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
130 x 97 cm
Bibliographie / Bibliografie :
Eric Pil, Het merg van de kleur.
Amédée Cortier : de Abstracte werken 1961-1975, Ludion/Cera, Gent,2007, n°521 p. 208.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Groen, zwart, 1972.
Acrylique sur toile.
Signée et datée au dos.
Acrylverf op doek.
130 x 97 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels