LOT 19
Hollandse School: drie schilderijen, vissersboten op zee, rivierlandschap en zeegezicht met zeilboten, olieverf op board en doek, onduidelijk gemonogrammeerd -formaat grootste schilderij 29 x 38,5 cm-
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein