LOT 44
JOSEF FRANK, BORDSTABLETTER, 6 ST
Plastlaminat. Svenskt Tenn AB, Stockholm. Repor och smärre fläckar. Mått: 41x29 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona