LOT 62
wortelnoten gefineerd Amsterdams staand horloge met rechte kap, het uurwerk geflankeerd door getorste zijden, met gegraveerde verzilverde wijzerplaat en uurwerk met datumaanduiding, adres: Symon van Leeuwen, 1e helft 18e eeuw, h. 240
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum