LOT 41
JOSEF FRANK, BRICKOR, 2 ST
Laminat. Svenskt Tenn AB, Stockholm. Mått: 36x28 cm. Repor, märken.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona