LOT 5
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Blandteknik. Otydligt signerad och daterad -86. Komposition. 15x11 cm. Ej examinerad ur ram.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona