LOT 52
Paul Van Hoeydonck (Né en 1925)
Le guerrier, 1967.
Assemblage de métal peint et plexiglas.
Signé et daté sous la base.
Assemblage van gelakt metaal en plexiglas. Gesigneerd en gedateerd onder de basis.
H: 56 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Le guerrier, 1967.
Signé et daté sous la base.
H: 56 cm
Provenance / Herkomst :