LOT 58
Henri Jean CLOSON (1888-1975)
Composition, 1938.
Huile sur toile.
Monogrammée et datée au dos.
Oleverf op doek.
Achteraan gemonogrameerd en gedateerd.
100 x 73 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Composition, 1938.
Huile sur toile.
Monogrammée et datée au dos.
Oleverf op doek.
100 x 73 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels