LOT 33
wortelnoten gefineerd Amsterdams staand horloge met oplopende kap, bekroond door engelen en atlas, het uurwerk met volledige kalender, adres: J. n. Boyon, Amsterdam, 18e eeuw, h. 274 -enkele delen los-
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum