LOT 89
eiken kast met met geprofileerde kap en gestoken fries waaronder 3 paneeldeuren met mascarons en 2 grotere paneeldeuren, renaissance-stijl, 19e eeuw, h. 199, br. 176, d. 61
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum