LOT 27
notenhouten Gotische kist versierd met smeedijzeren slotplaat en hoekstukken, het front versierd met verdiepte briefpanelen en rustend op klauwpoten, Zuid-Frankrijk / Spanje, circa 1500, h. 62, br. 174, d. 71 -herkomst: collectie prof Timmers Maastricht en collectie Smeets, Maastricht -
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum