LOT 4
Ger van Vliet (1931-)
Vaart met roeiboot. Gesigneerd en genummerd 31 r.o.
Afmeting: Olieverf op doek 49 x 64 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam