LOT 61
SOFFBORD, TVÅ ST
Glas och borstat stål. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 30 och 45 cm, längd 110 cm/st. Repor.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona