LOT 24
Scuola fiorentina, sec. XVII
SAN SEBASTIANO
olio su tavola, cm 61x46
Florentine school, 17th century
SAINT SEBASTIAN
oil on panel, cm 61x46
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola fiorentina, sec. XVII
SAN SEBASTIANO
olio su tavola, cm 61x46
SAINT SEBASTIAN
oil on panel, cm 61x46
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy