LOT 68
mahonie empire kantelspiegel met timpaanvormige kap versierd met verguld bronzen ornament, geflankeerd door ronde zuilen op recht basement met lade, 1e helft 19e eeuw, h. 146, br. 100
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum