LOT 529
RICHARD F. WILLIAMS (1908-1981), Valentine’s gift
RICHARD F. WILLIAMS (1908-1981)
Gouache on board 44 x 50 cm Executed circa 1950 Provenance: Private collection, Italy
28 Oct 2020
Monaco, Monte Carlo
28 Oct 2020
Monaco, Monte Carlo