LOT 5140
Drie Delfts aardewerk borden met blauw-witte bloemdecors, waaronder één paar, alle 18e eeuw, niet gemerkt -randschilfers-, Ø 23,5 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht