LOT 5307
Porseleinen diepe kom met polychroom bloemdecor, de bijbehorende dienlepel met porseleinen greep, naar Sèvres-model, Frankrijk, 20e eeuw, Ø 23 x 6,5 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht