LOT 5165
Zwartgeglazuurde keramiek vaas met kleine hals en opening, gemonogrammeerd MH of NH -gecraqueleerd-, en groen-bruin-zwartgeglazuurde keramiek vaas met schenktuit, gemonogrammeerd CB of OB -chip aan de onderrand-
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht