LOT 5675684
Charles X stager af forgyldt bronze, Frankrig ca. 1825 (2)
Charles X stager af forgyldt bronze, støbt med blomster og bladværk, kannelerede stammer. H. 31 cm. Fremstår med brugsspor og patina. (2)
31 May 2020
Denmark, Kokkedal
31 May 2020
Denmark, Kokkedal