Lars Fantasiformidler Elgidh. Abstrakt dobbeltkomposition, diptykon
Lars Fantasiformidler Elgidh, født 1973. Abstrakt dobbeltkomposition, diptykon, betitlet "Nok se ikke røre", akryl og spray på lærred. Sign. og dateret Lars Elgidh 2020. Mål pr. lærred 120 x 90 cm. Lærrederne sammensat med hængsler. Samlet mål 120 x 180 (122 x 184) cm.
Læs kunstnerprofil her
Læs kunstnerprofil her