LOT 62
mahonie salontafel met rond blad, rustend op gestoken houten en deels verguld houten zuilen bekroond door kariatiden en bijpassende set van 4 stoelen met rode bekleding, empire-stijl, 19e eeuw
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum