LOT 19
2-zijdig Engels mahonie bureau plat ingelegd met rood leer, deels opklapbaar en rustend op 2 blokken met elk 3 laden, 19e eeuw, h. 80, bladmaat: 132 x 94
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum