LOT 5065
Anton Funke Küpper (1869-1955), stilleven met rozen in Chinese gemberpot, olieverf op doek, gesigneerd, 28,5 x 39 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht