LOT 844
Walter Bengtsson
Väggreliefer - triptyk. En signerad och daterad Walter Bengtsson 1967 samt två monogramsignerade och daterade WB -67. Metall och emalj, 50 x 125 cm (vardera del).
Condition: Smärre ytslitage och märken.
03 Mar 2020
Sweden, Uppsala
03 Mar 2020
Sweden, Uppsala