LOT 47
Naar Willem Roelofs (19e eeuw)
Vissers in roeiboot aan de waterkant bij een molen
draagt rechtsonder naam W. Roelofs
olieverf op doek, 42x56,5 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
olieverf op doek, 42x56,5 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague