LOT 1066
Peter Dahl
"Fredmans epistlar" - 3 färglitografier. Mapp med två signerade färglitografier 45 x 57 cm. Samt katalog med litografiskt omslag. Dessutom en ramad färglitografi signerad Peter Dahl (epistel no. 80), rammått: 57 x 43 cm.
Condition: De oramade bladen med obetydliga hanteringsmärken.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala