LOT 65
TYGSKOR, KINA 1900-TAL
L ca 12 cm, H ca 8 cm. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona