LOT 15
TRE BUDDHA-HUVUDEN
Två Thailand, ca 15/1600-tal, ett Kambodja ca 11/1400-tal. H ca 4-9 cm. Skador, oxidering. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona