LOT 11
LICIO ZANETTI, SKULPTUR
Glas och förgyllt smide. Fågel. Murano. Sign. och etikettmärkt. H 44,5 cm.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona