LOT 51
VAS
Porslin. Kina, 1800-tal. Dekor med bl.a. figurer i kobolt. Höjd 14 cm. Obetydligt ytslitage.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona