LOT 99
JEAN BOGHOSSIAN (né en 1949)
Sans titre, 2008
Technique mixte.
Signée et datée au dos.
Olieverf op gevouwen doek.
Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde.
172 x 140 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Courtrai.
28 Apr 2019
Sans titre, 2008
Technique mixte.
Signée et datée au dos.
Olieverf op gevouwen doek.
172 x 140 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Courtrai.
28 Apr 2019