LOT 56
RÖKELSE- ELLER LJUSHÅLLARE, JAPAN 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT
Porslin md bl.a drake i relief och dekor i kobolt. H ca 20 cm. Obetydliga nagg. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona