LOT 53
SKÅLFAT, SANNOLIKT JAPAN 1900-TALETS BÖRJAN
Porslin med polykrom dekor, guld och i botten märke. D ca 23 cm. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona