LOT 73
ALBERTS, SOFFBORD
Teak. Alberts i Tibro, tillverkat 1968. Stämplat undertill. Höjd 56, skivans mått 132x78 cm. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona