LOT 23
KARMFÅTÖLJER, ETT PAR
Skuret, skulpterat och förgyllt trä. Rokokostil, 1800-talets senare del. Repor, märken, fläckar.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona