LOT 30
VITRINSKÅP
Mahogny och betsad bok, mässinglister, tryckt dekor i reverser. Louis XVI-stil, Spanien, 1900-talets andra hälft. Höjd 171, bredd 84 cm. Repor, märken.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona