LOT 72
SIGURD RESSEL, FÅTÖLJER, ETT PAR
Betsad bok med skinnklädsel. "Falconchair". Band med bristningar, slitage, repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona