LOT 75
URNA MED HÄNKLAR
Brons. Kina, 1900-tal. Arkaisk dekor, reliefmärkt i botten. Höjd 34 cm. Obetydligt slitage, oxidering invändigt.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona