LOT 545
Roger Raveel (1921-2013), Nog een beetje mens
Painter / Artist / School
Roger Raveel (1921-2013)
Technique / Size
kleurenzeefdruk, 50x38 cm (dagmaat), (72x57 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd, gedateerd en genummerd '29/75 RRaveel 1989' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Roger Raveel (1921-2013)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague