Leonid Sologoub (1884-1956), Gezicht op Bezuidenhout in de winter
Painter / Artist / School
Leonid Sologoub (1884-1956)
Technique / Size
olieverf op doek, zonder lijst, 60x40 cm
Signature / Dating
gesigneerd met initialen 'L.Sologoub' (linksonder); gesigneerd en geannoteerd 'L. Sologoub/Bezuidenhout/Winter' (verso)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, craquelé, doek gebobbeld, oppervlaktevuil, deukje zichtbaar, verfverlies langs de randen
Painter / Artist / School
Leonid Sologoub (1884-1956)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text