LOT 4073

Chinees kraak porseleinen Wan-Li kom met decor van, centraal een bloemenvaas met vlinders, omgeven door cartouches met bloemmotieven en servetwerk, late ming, 16e eeuw, herkomst: Collectie famillie Six en Bosch Reitz, h. 15 cm, Ø 37 cm -randschilfers-

15 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

15 Dec 2022
Netherlands, Hilversum