Machiel Hagedoorn (1911-1988)
Titel:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)
Omschrijving:
Zicht op een stad in de sneeuw met wandelende figuren, gesigneerd l.o. Grafiet en aquarel op papier, 23,5 x 30,5 cm.Machiel Hagedoorn (1911-1988)
Afmetingen:
Grafiet en aquarel op papier, 23,5 x 30,5 cm.
Kunstenaar:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)
Titel:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)
Omschrijving:
Afmetingen:
Kunstenaar:
Machiel Hagedoorn (1911-1988)