LOT 52
Vijf ingelijste Japanse prenten (20e eeuw), Diverse voorstellingen, w.o. een havengezicht en figuren
Diverse voorstellingen, w.o. een havengezicht en figuren
Painter / Artist / School
Vijf ingelijste Japanse prenten (20e eeuw)
Technique / Size
kleurenprenten, van 35x26 tot 42x33 cm (afm. incl. lijst)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
12 Jun 2023
Netherlands, Hague